UZ PĀRBAUDI IESNIEGTĀS IEKĀRTAS

Apkalpojošais 

dienests vai iesniedzējs

Iekārtas nosaukums, versija 

Iesniegšanas

datums

Apliecinājuma

izsniegšanas

datums 

Apliecinājuma

atteikuma vai neatbilstību

izsniegšanas

datums 

 SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS DIY 1.005.06.1801.08.18n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS FASHION 1.004.03.1801.10.18n\a
SIA Universālās vadības sistēmasKases sist. UVS FBL7.2 Extenda 103.04.1801.08.18n\a
SIA Universālās vadības sistēmasKases sist. UVS FB.v7.2 WinPosSCO 103.04.1801.07.18n\a
AS RPH Buisness SupportKases sist. PharmaPOS v1.030.04.1812.12.18n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS FASHION 1.130.11.1826.02.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS AR 1.007.12.1814.02.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS MG 1.027.12.1822.02.19n\a

SIA Computer Hardware Design

Kases sist. CHD xsPOS v.1.1.21

(bij. CHD CompactPOS v.2)

08.06.18

07.06.19 - atkārtoti

25.06.19

21.05.19 - nosūtīts neatbilstību saraksts

SIA Computer Hardware DesignHibrīda kases sist. CHD 3050UH v.3.76.108.06.1801.11.18n\a
SIA 1C-AndiKases sist.1C-ANDI-CHDUH,VP12C2.2-3.76.108.02.19n\a04.10.19
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka POS v1.003.12.1819.02.19n\a
SIA Aptieku InfotehnoloģijaKases sist. APTINFO POS-1 v102.07.1828.11.18n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS SAN 1.018.02.1903.05.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO KIOSK 1.022.02.1919.03.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO 1.022.02.1923.09.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS CP 1.026.02.1926.03.19n\a
SIA Computer Hardware DesignHibrīda kases sist. CHD6800 v.3.86.025.10.1822.01.19n\a
AS RPH Buisness SupportKases sist. PharmaPOS v1.104.03.1908.04.19n\a
SIA Aptieku InfotehnoloģijaKases sist. APTINFO POS 2 v207.01.1919.03.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN VISM 1.008.03.1910.07.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN SPORT 1.008.03.19n\a04.10.19
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD 1.008.03.1917.07.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD KIOSK 1.008.03.1917.07.19n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka POS v1.112.03.1915.03.19n\a
SIA 3w ITHibrīda kases sist. Centura POS V1.08507.05.19n\a10.11.19
SIA Payyap RetailKases sist. PAYYAP POS 1.229.04.19n\a10.11.19
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO KIOSK 1.104.04.1903.05.19n\a
SIA TransparentKases ap. T-CASH 1.0, Versija 82515.04.1917.06.19n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS v1.215.05.1923.05.19n\a
SIA UCSKases sist. KIOSK RKEEPER7-KF v3.0.2.3 28.05.19n\a20.12.19
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS Berta v.4.X01.04.19n\a23.09.19 - nosūtīts neatbilstību saraksts
SIA DATAKOM

Kases aparāts AirPay 1.0

21.06.1906.09.19n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 1.021.06.1927.10.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN GE 1.018.08.1930.08.19n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka POS v1.219.08.1914.11.19n\a
SIA Aptieku InfotehnoloģijaKases sist. APTINFO POS 2 v409.09.1910.10.19n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS 2 v1.618.10.1907.11.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN SPORT 1.108.10.1920.03.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS KR 1.008.10.1931.10.19n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS v.8.1.2808.10.1917.10.19n\a
SIA DATAKOMKases aparāts AirPay 1.108.10.1928.10.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS SAN 1.118.09.1930.09.19n\a
SIA TransparentKases ap. T-CASH 1.0, Versija 83625.09.1909.10.19n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN VISM 1.115.11.1910.12.19n\a
HALE electronic GmbH Taksometra sk. Microtax-06, Versija le0ME4D8825.11.1920.12.19n\a
SIA 3w ITHibrīda kases sist. Centura POS V1.08619.11.1914.02.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS KR 1.110.02.2013.02.20n\a
SIA Aptieku InfotehnoloģijaKases sist. APTINFO POS-2 v720.01.2018.02.20n\a
SIA BMS TehnoloģijaKases sist. MPOS, 8210F21.01.2021.08.20n\a
SIA HansabKases sist. Entringo v1.010.02.2015.07.20n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS Berta v.4.X (atkārtots)05.02.2001.03.21n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS v.8.1.3027.02.2013.03.20n\a
SIA Computer Hardware DesignHibrīda kases sist. CHD6800 v.3.93.027.02.2013.03.20n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 2.024.02.2002.03.20n\a
SIA Lieliska dāvanaHibrīda kases sist. BO sale system V.2.014.02.20 Pārtraukts
SIA Smarttek MixtureKases sist. iiko B-POS 7.102.03.20 Pārtraukts
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN GE 1.125.03.2003.04.20n\a
SIA DATAKOMKases aparāts AirPay 1.226.05.2011.06.20n\a
SIA EURO SystemsSpec. ierīce DCU 13.0108.06.2022.06.20n\a
UAB RasoKases sist. Raso Retail22.06.2023.04.21n\a
SIA VendonSpec. ierīce VBox v230.04.2030.09.20n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS  v1.9.15.09.2005.10.20n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 2.1.22.09.2002.10.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS Tapbox Ticketing 1.2.6.01.09.2021.09.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD KIOSK 1.101.10.2030.10.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD 1.101.10.2030.10.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN VISM 1.208.12.2022.12.20n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO 1.028.01.2115.02.21n\a
SIA Aptieku InfotehnoloģijaKases sist. APTINFO POS-2 v807.12.2014.12.20n\a
SIA Computer Hardware DesignHibrīda kases sist. CHD6800 v.3.98.014.04.2130.04.21n\a
SIA MTS serviceTaksometra sk. Torola mpt5-lv v 1.201.04.2107.05.21Iesniegts atkārtoti, EDS datu apmaiņa 
SIA UCSKases sist. RKEEPER7 v.1.1.3.115.03.2120.07.21n\a
SIA UCSKases sist. RKEEPER7 v.3.1.3.115.03.2120.07.21n\a
SIA UCSKases sist. UCS mini POS v.x.1.0.xxx15.03.2102.09.21n\a
SIA StrongpointKases sist. SP POS WIN KINO KIOSK 1.220.04.2111.05.21n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 3.024.05.2121.06.21n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka Pay 3.0 FB 24.05.2121.06.21n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD miniPOS v.3.9x08.06.2106.09.21n\a
SIA NRDATA POSKases sist. POS CompuCash v.1.101019.05.2122.06.21n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD 1.217.05.2105.07.21n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD KIOSK 1.217.05.2105.07.21n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS  v2.1.14 (13)06.07.2111.10.21n\a
SIA PTC KonversijaTaksometra sk. P6L2 - 1.8.89.0107.07.2111.10.21n\a
SIA BrioilTransport. kases sist. PrimePOS-Route v.1.008.07.2116.09.21n\a
SIA MTS serviceTaksometra sk. Torola mpt5-lv v 1.2 EDS28.06.2119.10.21n\a
SIA BrioilTransport. kases sist. PrimePOS-Route v.1.127.12.2130.12.21n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS  v2.1.16 (15)28.12.2110.02.21n\a
SIA OptimplusTaksometra sk. MCT-06 LE0ME4D88 MPI v. 3.0 19.10.2126.10.21n\a
SIA OptimplusTaksometra sk. MCT-06 LE6MEUD85 MPI v. 3.0 11.10.2119.10.21n\a
SIA NRDATA POSKases sist. NRDATA POS Kotryna POS v. 1.0 22.10.2117.12.21n\a
SIA BMS TehnoloģijaKases sist. TransPOS v. 1.10.24 01.04.2107.09.21n\a
SIA DATAKOMKases aparāts AirPay 1.427.07.2108.09.21n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 3.119.10.2104.11.21n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka Pay 3.1 FB 04.11.2104.11.21n\a
SIA LL MazgātavaSpec. ierīce DIBO v.1.025.11.2007.12.20n\a
SIA LL MazgātavaSpec. ierīce DIBO Kuldīga v.1.006.10.2107.04.22n\a
SIA AT NordicSpec. ierīce Schneider electric BMXP341000 Adriateh Cards 1.020.12.2110.01.22n\a
SIA UCSKases sist. RKEEPER7 - R 3.1.3.3.K01.11.2104.01.22n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS Berta v.8.1.45 (v.8.1.44)01.11.2130.12.22n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD miniPOS v.6.3.013.12.2125.01.22n\a
SIA Smarttek MixtureKases sist.  Syrve POS Smarttek v. 8.1 (iepriekš iiko B-POS 7.1)17.02.2209.08.22n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD miniPOS v.6.5.028.03.2201.04.22n\a
UAB RasoKases sist. Raso Retail Pay v1.0.2819.04.2228.04.22n\a
UAB RasoKases sist. Raso Retail Pay - SCO v1.0.28.106.06.2212.07.22n\a
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-K 3.1.3.3.18.02.2211.03.22n\a
SIA BMS TehnoloģijaKases sist. TransPOS v. 1.10.35 27.12.2130.12.21n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 3.1.1.02.02.2209.02.22n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka Pay 3.1.1. FB 02.02.2209.02.22n\a
SIA CompucashKases sist. Compucash POS and Self Service v 1.110 18.02.2211.04.22n\a
SIA CompucashKases sist. Compucash POS and Self Service v 1.115 30.06.2212.07.22n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka Pay Bus 1.002.05.2209.05.22n\a
SIA NRDATA POSKases sist. POS CompuCash v.1.111002.05.2212.05.22n\a
SIA NRDATA POSKases sist. NRDATA POS Kotryna POS v. 1.1 01.06.2215.06.22n\a
SIA BrioilKases sist. Brio Orange POS v. 1.2.0 18.04.2209.05.22n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS Berta v.8.1.4628.06.2211.10.22n\a
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD miniPOS v.6.6.013.07.2202.09.22n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO KIOSK 1.318.04.2205.05.22n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO 1.218.04.2205.05.22n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS Tapbox Ticketing 1.2.14.29.07.2111.08.21n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS SAN 1.202.02.2215.02.22n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS FASHION 1.216.07.2117.09.21n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS DIY 1.216.07.2104.08.21n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN VKIOSK 1.013.07.2203.10.22n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS DIY 1.301.06.2216.06.22n\a
SIA VendonSpec. ierīce vBox2 v. 8.5.008.08.2222.08.22n\a
SIA BrioilTransport. kases sist. PrimePOS-Route v.1.301.08.2211.08.22n\a
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-R 3.1.3.3.12.09.2228.09.22n\a
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-R 1.1.3.3.12.09.2228.09.22n\a
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka Pay Bus 1.0.1.01.08.2211.08.22n\a
SIA DATAKOMKases aparāts AirPay 1.5.01.08.2211.08.22n\a
SIA BMS TehnoloģijaKases sist. TransPOS v. 1.11.00 01.08.2204.10.22n\a
SIA AT NordicSpec. ierīce Schneider electric BMXP341000 Adriateh Cards 2.015.09.2220.12.22n\a
SIA POSKases sist. PharmaPOS  v2.1.1806.09.2211.10.22n\a
SIA MaxaaKases aparāts ZalaPay v. 1.0.506.12.2208.03.23n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN HIPOS 1.025.11.2228.02.23n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LD 1.025.11.2201.03.23n\a
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD KIOSK 1.312.01.2326.06.23Atkārtoti iesniegts - 18.07.23
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN MCD 1.012.01.2326.06.23Atkārtoti iesniegts - 18.07.23
SIA HansabKases sist. ENRINGO v1.x09.02.23 Pārtraukts
SIA NRDATA POSKases sist.Hesburger POS v3.2.1.115.03.2307.07.23 
SIA NRDATA POSKases sist.NRDATA POS Opera Cloud v.21.527.03.2307.07.23 
SIA MaxaaKases aparāts ZalaPay v. 1.1.03.04.2314.04.23n\a
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay 3.1.2.14.04.2312.05.23Iesniegts atkārtoti 15.06
SIA DATAKOMKases aparāts Tiki-Taka Pay PRO FB 3.1.2.14.04.2312.05.23Iesniegts atkārtoti 30.06
SIA CompucashKases sist. Compucash POS and Self Service v 1.125 24.04.2312.05.23 
SIA AT NordicSpec. ierīce Schneider electric BMXP341000 Adriateh Cards 3.020.12.2226.06.23 
Ltd NayaxSpec. ierīce VPOS TOUCH FISKAL 1.024.05.2312.07.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN Apollo KIOSK 1.421.06.2328.07.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN Apollo 1.321.06.2328.07.23 
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD miniPOS 6.7.0 30.06.2307.07.23 
SIA Computer Hardware DesignKases sist. CHD xsPOS FJMPPOS v8.3.717.07.2318.08.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN TAPBOX 1.0.013.07.2326.09.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS ONE 1.027.07.2317.08.23 
SIA DATAKOMDegv.uzp.st. kases sist. DATAKOM FIS CIRCLE K LATVIA 2.018.07.2318.08.23 
SIA POSKases sist. PharmaPOS 2 v1.2007.08.2325.08.23 
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-R V.1.1.3.4. , V.3.1.3.4., V.5.1.3.4. 17.08.2312.09.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS DIY 1.406.09.2304.10.23 
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka PAY 3.2 FB20.09.2316.10.23 
SIA DATAKOMKases sist. Tiki-Taka PAY 3.220.09.2317.10.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS DIY 1.506.09.2330.10.23 
SIA BMS TEHNOLOĢIJAKases sist. TransPos 4.026.09.231.11.23 
SIA StrongPointKases sist. SPO POS WIN LD 1.020.10.2309.11.23 
SIA NRDATA POSKases sist. POS GNS v.4.023.10.2313.11.23 
SIA NRDATA POSKases sist. NRDATA POS Hesburger27.10.2314.12.23 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS ERC 1.030.10.2331.12.23 
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-K v.5.1.3.401.12.2324.01.24 
SIA UCSKases sist. RKEEPER7-K v.3.1.3.422.12.2325.01.24 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO KIOSK 1.518.01.2431.01.24 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN KINO 1.418.01.2401.02.24 
SIA UCSKases sist. MiniPOS v.5.0.1.222.12.2412.02.24 
SIA UCSKases sist. MiniPOS v.3.0.1.222.12.2412.02.24 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN VKIOSK 1.118.01.2416.02.24 
SIA UCSKases sist. POS EZIS v.3.1.0.1620.02.2419.03.24 
SIA UCSKases sist. POS EZIS v.5.1.0.1620.02.2420.03.24 
SIA MaxaaSpec. ierīce ZalaPay DV Kase Android versija 1.1.4227.03.2410.04.24 
SIA StrongPointKases sist. SP POS WIN LS ONE 1.122.04.2404.05.24